Skambinkite pigiau!

Pagalba

Pagalba:
Tel. 8 644 00022
El.paštas: info@eurofonas.lt
Skype: My status

Mus aplankė

Mes turime 484 svečius online

PrisijungtiPradžia > CENTAS tarifai
SVARBI INFORMACIJA ! PDF Spausdinti El. paštas

Norime Jus informuoti, kad UAB „EUROFONAS“ nutraukia tarptautinių skambučių paslaugų teikimą juridiniams ir fiziniams asmenims.
Siekdami, kad Jūs ir toliau galėtumėte sklandžiai naudotis mūsų teiktomis paslaugomis, pasirašėme sutartį dėl teisių ir pareigų perleidimo su telekomunikacijų bendrove UAB „CSC TELECOM“.
Todėl šių paslaugų teikimą Jums tęs ir visas EUROFONO teises ir pareigas, susijusias su Paslaugų teikimu nuo 2017 m. lapkričio 1 d., perims UAB „CSC TELECOM“ (detalesnė informaciją apie UAB „CSC TELECOM“ internete adresu www.csc.lt).
Esame įsitikinę, kad UAB „CSC TELECOM“ patirtis ir skiriamas išskirtinis dėmesys paslaugų kokybei, užtikrins, kad Jums toliau teikiamos paslaugos atitiks aukščiausius kokybės standartus ir pateisins Jūsų lūkesčius.
Patikiname, jog visos Jūsų turėtos paslaugų teikimo sąlygos (kainos, atsiskaitymų terminai, paslaugų sutrikimų šalinimo terminai ir kt.) nesikeičia ir lieka galioti.
Už paslaugas, kurios bus suteiktos iki 2017 m. lapkričio 1 d. turės atsiskaityti EUROFONUI įprastine tvarka. Tuo tarpu už paslaugas, kurios bus suteiktos vėliau, turės atsiskaityti UAB „CSC TELECOM“.
Dėkojame, kad buvote su UAB „EUROFONU“ ir naudojotės mūsų paslaugomis. Neabejojame, jog UAB „CSC TELECOM“ bus dėmesinga Jūsų poreikiams ir teiks aukščiausios kokybės paslaugas.

Kontaktiniai telefonai informacijai:
UAB "CSC TELECOM" : +370
5 2101790;
UAB "EUROFONAS": +370 686 00035.

RINK klientai, įsigiję RINK iki 2017 m. lapkričio 1 d. galės naudotis turima kortele/paslaugomis iki 2018 m. sausio 31 dienos. Pasibaigus turimam pokalbių limitui galėsite įsigyti naujo pavyzdžio RINK ir naudotis paslaugomis kaip įprastai.
 

(c) 2009 UAB EUROFONAS